O mnie


CO NIECO O MNIE
Jestem 17-letnią dziewczyną (w sierpniu 2017r. skończę 18 lat), która obecnie uczy się w liceum ogólnokształcącym. 

PREFERENCJE CZYTELNICZE
Chętnie podejmuję wyzwania, zatem staram się sięgać po różne gatunki literackie. Najczęściej jednak wybieram lektury z nurtu Young Adult. Z przyjemnością uzupełniam także moją biblioteczkę o paranormal romance, fantastykę, powieści obyczajowe, przygodowe oraz kryminalne. Do tej pory nie wyrosłam jeszcze z książek dla dzieci i młodszych czytelników, zachwycających mnie nawet bardziej od historii dla mojej grupy wiekowej, niestworzonymi pomysłami i ciekawą formą. Słaby punkt to niestety horrory, które pobudzają wyobraźnię w niepożądany sposób (zwłaszcza przy odpowiednio strasznie wykreowanym świecie :s).

POZA KSIĄŻKAMI
Mój świat stanowi również oczywiście szkoła, a konkretniej 3 klasa liceum, do której wybieram się po wakacjach (profil dla umysłów ścisłych), co często przeszkadza w regularnym prowadzeniu bloga, ale.. dla chcącego nic trudnego, prawda? Ze wszystkich sił staram się uregulować moją pracę przy pisaniu i publikacji postów, ale nawet, gdy czasem potknie mi się noga, czuję się w tym coraz lepsza.

PASJE, ZAJĘCIA, ZAINTERESOWANIA
Inne pasje, gospodarujące mój wolny czas to fotografia oraz inna, szeroko rozumiana sztuka: origamihandmade (rodzice zawsze dostawali najbardziej pomysłowe, własnoręczne prezenty na wszystkie okazje! :|). Efekty tych zajęć staram się we fragmentach przemycać do postów, aby je urozmaicić, nadać nieco innej formy.
Ponadto uwielbiam wymyślać coś nowego: kombinować z niespotykanymi do tej pory tematami tekstów, nieustannie poprawiać wygląd bloga, konstruować nowe formy recenzji. Swój umysł chętnie wytężam także w pisaniu wierszyków, którym zdecydowanie daleko do poważnych Wierszy, ale za to potrafią nie raz rozbawić ich niejednego czytelnika.

PRZYSZŁOŚĆ?
W planach mojej dalszej edukacji na pierwszym miejscu stawiam studia związane z zarządzaniem bądź reklamą, marketingiem. Chciałabym powiązać w pewien sposób wiedzę i umiejętności, jakie wyniosę z profilu o rozszerzonej matematyce, fizyce, informatyce z nutką kreatywności i chęci nietuzinkowego myślenia oraz przyjemności, jaką daje mi organizacja wszelakiego rodzaju spotkań, imprez - taki ciekawy mix! 
W  związku z tym, staram się, pomiędzy powieściami o walkach, smokach i kosmicznych podbojach, sięgać po książki mniej obfite w zwroty akcji, ale przygotowujące mnie do nauk, z którymi chcę iść za pan brat przez kolejne lata.

***

Chcesz poznać mnie jeszcze bliżej? Zerknij na kilka postów, które najlepiej oddają naturę mego charakteru!

Mój proces twórczy, czyli jak Limo tworzy recenzje

+ seria pytań, czyli:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░

Będzie mi bardzo miło, jeśli skomentujesz ten post.
Proszę, byś wcześniej jednak go przeczytał/a bądź przynajmniej przewertował/a wzrokiem. :)

Zależy mi na szczerych opiniach, pytaniach, wątpliwościach i komentarzach. Możesz zostawić link swojego bloga - ale przede wszystkim przekaż mi swoją, wartościową ocenę.

Nie masz pomysłu na ciekawy komentarz? Napisz:
→ czy czytałeś/aś książki, o których piszę w poście?
→ czy owe lektury Ci się spodobały?
→ czy masz ochotę je przeczytać?
→ czy podoba Ci się pomysł na post?
→ czy przyjemnie czytało Ci się napisany przeze mnie tekst?
→ czy masz inny pomysł na post, który by Cię zaciekawił?
→ co będziesz czytał/a w najbliższym czasie? (albo co czytasz teraz?)
→ jak Ci mija dzień? :)
→ co słychać na Twoim blogu?Z góry dziękuję za każde zdanie - dzięki nim mam szansę pracować nad swoimi!

░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░